Про нас

Про нас

«digihome» працює на ринку України з 2018 року.

Місія компанії - зробити безпеку доступною і комфортною на основі сучасних світових технологій!

Основним нашим завданням є комплексна поставка систем охорони і безпеки - протипожежного обладнання, систем відеоспостереження і контролю доступу (СКУД), систем оповіщення, а також будь-яких монтажних приладів та кабельної продукції.

«digihome» офіційний дилер найбільших заводів-виробників і найвідоміших торгових марок, ми гарантуємо високу якість наших товарів, одночасно з низькими цінами і гнучкими умовами поставки.

Завдяки багаторічному досвіду в сфері охорони і безпеки, ми придбали впевненість, але не розгубили прагнення. Визначивши свої пріоритети, ми прагнемо до партнерства і співпраці. Постійно аналізуючи ринок і чуйно реагуючи на зміни, ми завжди прислухаємося до наших клієнтів і готові йти назустріч, забезпечуючи індивідуальний підхід і увагу. Замовляючи обладнання у нас, ви можете бути впевнені, наші менеджери поставляться з особливою увагою до вашої задачі, із задоволенням проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір, швидко і точно оформлять замовлення.

Ми будемо раді бачити вас серед наших друзів, і для цього ми пропонуємо максимально зручні умови для наших відвідувачів:

  • Постійно поповнюється асортимент товарів
  • Конкурентоспроможні ціни, гнучка система знижок
  • Гарантія на товар і післягарантійне обслуговування
  • Зручна система замовлення і оперативне виконання
  • Технічна підтримка та будь-яка консультація
  • Величезний і логістично зручний склад в Києві

Для вашої зручності, ми постійно вдосконалюємо інтернет-сайт компанії, де враховані ваші побажання і пропозиції. Пошуковий механізм істотно заощадить ваш час, а інтернет-магазин робить форму замовлення зручніше. Ви знайдете потрібну інформацію про новини ринку охорони та безпеки, що проводяться акції, новинки та пропоновані товари.

Головною цінністю ми вважаємо репутацію наших клієнтів, а бездоганна репутація нашої компанії в Ваших очах - це першочергове завдання для кожного співробітника і кінцева мета будь-якої роботи.

Кошик
Використовуйте cookies для забезпечення вашого досвіду на нашому веб-сайті. За допомогою цього веб-сайту ви робите те, що ми використовуємо cookies.