Відеокамери
Камера відеоспостереження IMOU Ranger SE (4MP) 3.6

Внутрішня поворотна 4Мп PTZ бездротова WiFi ip камера Dahua IMOU Ranger SE IPC-A43P 4MP(3.6 мм) зі стеженням за людиною та сиреною

IMOU – суббренд Dahua. Найкраща якість за низькою ціною
Камера оригінал офіціал! Чи не сірий Китай або низькосортна підробка.

Хіт продажу у своїй категорії!

Digihome відеокамери для вашого дому

РОЗУМНА WIFI КАМЕРА

  • 4-мегапіксельний датчик та удосконалені
  • Повідомлення про тривогу на Ваш телефон
  • Підтримує програмний режим точки доступу
  • Відео надійно зберігається
Відеокамера mou
blank

Imou Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE

* Ви можете протестувати нашу систему безпеки протягом 30 днів.

Imou Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE

Imou Cruiser 2 IPC-GS7EP-5M0WE – це високотехнологічна камера відеоспостереження, спроектована для забезпечення надійної та ефективної безпеки. Зображення з роздільною здатністю 3K QHD дозволяє детально бачити те, що відбувається в області, що записується. Камера оснащена функцією панорамного огляду та нахилу, максимально охоплює простір і дозволяє стежити за тим, що відбувається з різних кутів.

Ступінь захисту IP66 робить камеру стійкою до атмосферних впливів, таких як дощ та пил, забезпечуючи надійну роботу у різних кліматичних умовах.
Удосконалена система виявлення людей та транспортних засобів, заснована на технології IMOU SENSE™, підвищує рівень безпеки та контролю, а також ефективно скорочує кількість помилкових тривог, що виникають через комарі чи вплив вітру на дерева. Дальність виявлення досягає 22 метрів для людей та 44 метрів для автомобілів, що збільшує точність реагування системи та підвищує ефективність засобу безпеки.

Imou Cruiser 2 IPC-

Які камери найкращі для вашого будинку?

Вам також може сподобатися…

Digihome відеокамери для вашого дому

Про наш інтернет-магазин


«digihome»
 працює на ринку України з 2018 року.

Місія компанії – зробити безпеку доступною і комфортною на основі сучасних світових технологій!

Основним нашим завданням є комплексна поставка систем охорони і безпеки – протипожежного обладнання, систем відеоспостереження і контролю доступу (СКУД), систем оповіщення, а також будь-яких монтажних приладів та кабельної продукції.

«digihome» офіційний дилер найбільших заводів-виробників і найвідоміших торгових марок, ми гарантуємо високу якість наших товарів, одночасно з низькими цінами і гнучкими умовами поставки.

Завдяки багаторічному досвіду в сфері охорони і безпеки, ми придбали впевненість, але не розгубили прагнення. Визначивши свої пріоритети, ми прагнемо до партнерства і співпраці. Постійно аналізуючи ринок і чуйно реагуючи на зміни, ми завжди прислухаємося до наших клієнтів і готові йти назустріч, забезпечуючи індивідуальний підхід і увагу. Замовляючи обладнання у нас, ви можете бути впевнені, наші менеджери поставляться з особливою увагою до вашої задачі, із задоволенням проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір, швидко і точно оформлять замовлення.